Vítejte na stránkách 
Mateřského a rodinného centra
Krasínek, z.s.

Milé maminky, tatínci, babičky, dedečci…, zkrátka milí návštěvníci,

pokud chcete svým dětem dopřát trochu zábavy a her s kamarády a pokud se chcete i vy trošku odreagovat od běžných povinností kolem dětí a domácnosti, přijďte mezi nás.

Posláním Mateřského centra Krasínek je především umožnit nejmenším předškolním dětem, dětem školou povinným a jejich rodičům i prarodičům nejen z Krásenska, ale i blízkého okolí, vzájemné setkávání, navazování nových přátelství, výměnu zkušeností, kontaktů, v rámci sebevzdělávacích aktivit také přednáškovou činnost a možnost relaxovat při výtvarných či herních aktivitách.

Činnost Mateřského centra Krasínek byla zahájena první "dobrodružnou výpravou za pokladem skřítka Krasínka". Byl otevřen kurz Výtvarný kroužek, dopolední setkávání maminek s malými dětmi pod názvem "Hrátky s batolátky" a nebo relaxačním odpoledne pod "hlavičkou" skřítka Krasínka. Více viz foto ve Fotogalerii.

Dále organizujeme "Tvoření s externisty", jako jsou např. CPR Vyškov, Jana Dohnalová, Zuza Hrdličková a také dojednáváme besedy a přednášky na zajímavá témata - např. Biblické příběhy vyprávěné a promítané P. Janem Plodrem nebo Povídání o zvířátkách s Vetkou Katkou.

Rok 2014 / 2015 se nesl v duchu Vzdělávání dospělých. Od října 2014 se otevřel kurz angličtiny pro dospělé.

 

Naší hlavní činností je:

Výtvarný kroužek pod vedením Petry

Tvoření a dílničky pro děti a mládež

Cvičení pro děti

Dopolední setkávání maminek s dětmi (věk 0 - 3)

Klubovna

Kurz angličtiny pro dospělé

Přednášky, besedy a promítání

Taneční pro dospělé

 

Kde se o nás můžete více dozvědět:

  • obecní "krasínkova" vitrínka

  • webové stránky

  • facebook